High school never ends ......

slohofka

28. března 2007 v 14:33 | moucha |  *články *:)
měli sme ve škole napsat slohovku pak si ji vzit domu tam opravit nějaký ty chybičky a pak jí zase přinýst ,,,,to byla jenom příprava a pak sme si to z toho papíru s přípravou sme si to měli opsat na ostro................samozřejmě že JÁ ho nechala doma ...a dalo mi to takovou práci něco na to téma vymyslet ....tak vám to napíšu aspon sem
NAŠE TŘÍDA PŘED ZRCADLEM....(úvaha)
Jako každá třída tak i ta naše je rozdělena na několik táborů.Proč asi? Jak mile se naskytne nějaký problém viz.výběr třídního trička .Tak nedokážeme držet při sobě a domluvit se ,ale pustíme s edo sebe jako psi. A každý tábor si mele svou a nemůžeme se dohodnout. Ale když to zase vezmu na druhou stranu tak když jeden udělá nějakej průšvih ,tak si myslím,že se za něj postaví téměr celá třída a nenechá ho v tom.,,,,Myslím že je to tak v každé třídě . Co myslíte?
Ještě aby ne vždyt sme spolu už něco vydrželi. Staří spolužáci odcházeli a nový přicházeli. Stalo se toho opravdu hodně za těch ,,pár" let . A tetka ,když si na sebe zrovna začínáme zvykat ,tak se musíme rozdělit a každý vyletět z toho hnízda ,kterépro nás byla základní škola do širého světa škol středních.
Třeba se pak párkrát slétneme a na chvilku nám bude připadat ,že se čas vrátil a my o5 na chvilku budeme ptáčaty ,ale jen co uteče pár hodin budeme se muset o5 změnit v dospělé ptáky a budeme se muset rozlétnout každý za svým životem ,každý do jiného města.
Ale určitě nikdy nezapomeneme jaké to je být ptáčaty a jaké to bylo ,když sme neměli ty starosti co jednoumít budeme .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama