High school never ends ......

Únor 2009

Bez názvu

23. února 2009 v 10:56 | moucha
Chtěla bych dávat pozor a poslouchat co učitel vykládá ale prostě to njede i když se snažím.Poslední dobou ale nedokážu dávat pozor na nic. Opiju se a nemyslím na následky . Odejdu z přeplněného klubu a když se vrátím nikdo nikde není peněženka není ani mobil není. Šla sem ta přeci abych mu ukázala že si se mnou hrát nebude a co udělám? Přesnej opak !!! Jak typiské u mě. Proč së mi nelíbí ten kterej se mi má líbit ale vždycky ten druhej . Pak udělám pokaždý bejkárnu a lituju toho ale prostě se nikdy neponaučím .

Nejlepší akce (zase jedou) já mámě řikala že půjdu at se jí to líbí nebo ne nemůže mě přeci držet doma jenom kuli tomu ,že se na ní obořim když mi odposlouchává telefony. Ale já jí prostě poslouchat nebudu vždycky si najdu cestu ven z toho vězení kde sou na dveřích alarmy a kdyby tam nebylo to okýnko tak bych skočila ..asi by mi to trvalo dlouho než bych se odvážila ale skočila bych . Vždyt sem tuhle akci plánovala tak šíleně dlouho. Ještě že mám ty moje lásky které kuli mě scháněli po celé vesnici žebřík abych nemusela sákat i když to nakonec bylo k ničemu vážím si toho strašně moc. Mám vás ráda ! Jenom mě mrzí že ta jedna mi tak rychle utekla ...ale přeci nemohla věřit tomu že tam s ní budu sedět celej večer v boxu a povídat si s ní

Nejsem hračka kterou si budete pučovat

16. února 2009 v 0:25 | moucha |  *články *:)
Ne nechci aby si se mnou hrál tak jak já si hraju s ostatními .Vímjak je blbý to takhleříct ale když oni si začali asi by mě ani nenapadlo něco takovího udělat kdyby to oni neudělali mě . Ale na druhou stranu vím že si s nima hraju ale nejsem na ně pak hnusná snažim se bejt milá a přiznat že já sem tady špatná já to vím a nebojím se to přiznat tak proč je tak špatný když si hraju já a tak normální když si hrajou oni . Ale ne já to tak nenechám ON si se mnou hrát nebude a v pátek mu ukážu že si budu hrát já. Sice vím že se mi to asi nepovede a on na de mnou vyhraje ale alespon se o to pokusím .